PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider

Wyprawy na ryby


Zapraszamy nie tylko amatorów wędkarstwa. Zagraniczne łowiska dają szansę na owocne połowy oraz pełną realizację wędkarskiego hobby. Doskonałą formą wypoczynku, dającą możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą oraz odpoczynku od zgiełku miasta jest rejs lub wyjazd z czasem przeznaczonym tylko na nurkowanie.

Termin: cały rok
Lokalizacja: Bałtyk, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Dania, Mongolia, Tajlandia, Karaiby, Seszele, Honduras, Malezja, Meksyk

 

Integracyjne wyprawy "na rybę" pozwalają zapomnieć o troskach życia codziennego, wyciszyć się a także zamnienić bierny wypoczynek w pełną emocji przygodę. Imprezy firmowe z wędką są nie tylko pewną formą wypoczynku, ale także szkoleniem umiejetności manualnych oraz nauką cierpliwości i opanowania.

Wyprawa na ryby może okazać się świetną alternatywą do zorganizowania imprezy firmowej. Proponujemy wówczas kilkudniowe rejsy, podczas których łowienie ryb jest tylko jedną z atrakcji. Gwarantujemy świetną zabawę, oraz liczne konkurencje polegające m. in. na złowieniu największej ryby.

Organizujemy wyprawy na ryby do miejsc takich jak: Norwegia Finlandia, Szwecja, Dania, Mongolia, Ukraina, Bahama, Karaiby, Seszele, Tajlandia, Malezja, Wietnam, Meksyk, Honduras. Na życzenie klientów organizujemy także wyprawy na ryby połączone z uprawianiem sportów wodnych.

W naszej ofercie znajdują się wyprawy w kraju jak i za granicą. Odpowiadamy za organizację sprzętu oraz dostarczenie niezbędnych akcesorii wędkarskich do wybranego miejsca.

Baner