PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider

Windsurfing

Zapraszamy do naszej bazy windsurfingowej na półwysep Helski - najlepszego spotu w Europie do nauki windsurfingu - płytka woda bez zafalowania i korzystne wiatry to niewątpliwe walory Helu.

Możliwe są również dodatkowe atrakcje - między innymi basen, jazda konna, rowery, czterokołowce czy połowy dorsza z kutrów rybackich na pełnym morzu. Dodatkowo wyprawy quadami, skutery wodne, dmuchane koło i banan, paintball!

Organizujemy również wyjazdu zagraniczne!

Termin: czerwiec - wrzesień 
Nasze polecane lokalizacje Polska: Półwysep Helski - Zatoka Pucka
Nasze spoty za granicą: Hiszpania, Chorwacja, Rodos, Włochy, Egipt, USA, Wyspy Kanaryjskie
Imprezy dla firm: Windsurfing jako główna atrakcja lub jako dodatek do rejsów jachtami.

POLSKA 
Półwysep Helski - Zatoka Pucka

W zależności od Państwa potrzeb proponujemy 2 opcje (cena obejmuje szkolenie wraz z kompletnym sprzętem i pianką):

- wariant FULL -TIME - windsurfing jako zasadniczy punkt programu, gdzie punkt ciężkości położony będzie na solidne opanowanie podstaw windsurfingu

- wariant PART-TIME - zajęcia windsurfingowe jako uzupełnienie spotkania merytorycznego, dające przede wszystkim możliwość odpoczynku i relaksu.


PRZYKŁADOWA OFERTA IMPREZY WINDSURFING - EGIPT:

Miejsca do wyboru:

EL TUR

El Tur jest głównym ośrodkiem południowego Synaju. Panują to świetne warunki wiatrowe idealne dla wielbicieli przygody na wodzie. W El Tur znajdą się odpowiednie dla każdego plaże niezależnie od poziomu umiejętności pływania z żaglem. Poza doskonałymi warunkami do uprawiania windsurfingu, miasto ma wiele dodatkowych atrakcji. Warto odwiedzić tradycyjny bazar oraz zasmakować w lokalnych potrawach. Życie w mieście rozpoczyna się po zmroku, kiedy to staje się gwarne i ruchliwe.

HURGADA

Hurghada to turystyczne centrum u wybrzeży Morza Czerwonego. Wiatr wiejący praktycznie przez cały rok, najmocniej w sezonie letnim czyni to miejsce doskonałym do uprawiania windsurfingu. Zatoka z płaską wodą oferuje doskonałe warunki dla początkujących i doskonalących się.

SOMA BAY

Zatoka Soma Bay, podobnie jak inne egipskie spoty, oferuje bardzo dobre warunki do nauki windsurfingu. Głęboko w zatoce znajduje się akwen płaskiej wody, idealny dla fanatyków prędkości.

DAHAB

Jeden z najsłynniejszych kurortów w Egipcie przyciąga turystów pięknymi, dużymi plażami, szkółkami nurkowania i windsurfingu.

Zatoka w Dahab jest płytka, co umożliwia rozwijanie znacznych prędkości wraz z każdym podmuchem wiatru. Korzystając z okazji warto wybrać się na nurkowanie i podziwiać tutejszą rafę koralową. Dla bardziej doświadczonych windsurferów polecamy pływanie na otwartym morzu.

W Dahab można poczuć egipską atmosferę i tempo życia spacerując po miejscowych bazarach. Dodatkową atrakcją będzie odwiedzenie wioski Beduinów w Ras Abu Galum, wycieczka na wielbłądach lub koniach, wyprawa samochodami terenowymi.
 

 Propozycje podczas wyjazdu:

- kolacja w regionalnej restauracji

- wycieczka do obozu Beduinów

- wizyta w klasztorze Świętej Katarzyny i wyprawa na Górę Mojżesza

- nurkowanie w Morzu Czerwonym

- wycieczka przez pustynię na wielbłądzie lub konno

Baner