PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider

Wakeboard , narty wodne


Narty wodne i wakeboard - na imprezy firmowe. Prowadzimy szkolenie w wakeboardingu i nartach wodnych, na każdym stopniu zaawansowania. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm. Stosujemy najnowocześniejszą i najbardziej skuteczną metodę nauczania „Headzone Coaching System”. Jest to bezprzewodowy, wodoodporny system komunikacji pomiędzy trenerem a kursantem, dzięki niemu można szybciej i dokładniej opanować technikę. System zawiera kask z wodoodpornymi słuchawkami oraz radio typu Walkie – Talkie, za pomocą którego trener udziela wskazówek bezpośrednio uczniowi.

Narciarstwo wodne i wakeboard to dyscypliny bardzo atrakcyjne dzięki czemu zyskują coraz więcej zwolenników. Pływanie na nartach i wakeboardzie dostarczy każdemu wiele niezapomnianych emocji i przeżyć niezależnie od wieku i przygotowania fizycznego. Jazda na nartach nie jest trudna do opanowania, ponadto kształtuje sylwetkę, wzmacnia mięśnie i pomaga przełamać bariery psychiczne.

 

Zapraszamy na imprezy na wodzie!!! Aby uatrakcyjnić program wyjazdów firmowych proponujemy dodatkowo wyprawy autami terenowymi, quadami, bitwy paintball, wycieczki skuterami wodnymi, spływy  kajakowe, spływy pontonami,  zajęcia linowe, wspinaczkę i wiele innych ciekawych rozrywek.

Baner