PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider

Skutery wodne - imprezy stacjonarne i wyprawy

Skutery wodne - organizacja imprez na wodzie Skutery wodne - jazda po wyznaczonym torze, organizacja regat, wycieczki na skuterach wodnych, pokazy jazdy na skuterach, wyprawy zagraniczne na skuterach wodnych. Szczególnie polecamy rejsy na skuterach wodnych po Wiśle. Organizujemy imprezy stacjonarne jak i w formie wypraw na skuterach wodnych.

Nasze imprezy na wodzie organizujemy na terenie kraju jak i poza Polską - mamy własny sprzęt transportowyTermin: kwiecień - październik
Ilość osób: min 1 max. 200 przy wykorzystaniu różnego sprzętu wodnego
Nasze polecane lokalizacje Polska: Hel, Kazimierz Dolny, Lublin, Zalew Zegrzyński, Warszawa, Mazury, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Rewa i inne
Nasze spoty zagranicą: Chorwacja, Sardynia, Słowenia, Bułgaria i inne
Nasz sprzęt: Najnowocześniejsze skutery wodne Yamaha VX 110, Kawasaki i Sea-doo
Dodatkowo: 200 pianek, kamizelki asekuracyjne,
Imprezy dla firm: Imprezy na wodzie często łączymy z quadami ( www.quady4x4.com ), samochodami terenowymi Land Rover ( www.imprezy4x4.pl ) oraz innymi atrakcjami wodnymi min: jachty żaglowe, katamarany Top Cat, jachty motorowe, riby - pneumatyczne szybkie łodzie motorowe, windsurfing, kite, intro diving, banan i inne.

 

Przykładowy program imprezy stacjonarnej na skuterach wodnych w Kazimierzu Dolnym:

Dzień 1
- Przyjazd uczestników i zakwaterowanie
- Spotkanie biznesowe, szkolenia, konferencje...
- Uroczysta kolacja (bankiet, grill, kuchnia polowa, kolacja na statku)


Dzień 2
- Śniadanie
- Spotkanie uczestników, przejazd na miejsce imprezy, zapoznanie ze sprzętem i zasadami bezpieczeństwa
- Wyprawa skuterami wodnymi po Wiśle (możliwość łączenia z wyprawą na quadach i samochodach terenowych, paintballem)
- Obiad w plenerze
- Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych, powrót do miejsca zakwaterowania, czas wolny (możliwość zwiedzania miasta z przewodnikiem, relaks w SPA)
- Kolacja integracyjna, oglądanie zdjęć z wyprawy
Dzień 3
- Śniadanie
- Wyjazd uczestników

 

 

 

Kazimierz Dolny - miasteczko o niezwykłej przyrodzie, piaszczystych łachach i wyspach. Wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek. Urokliwe krajobrazy można podziwiać z kilku wzgórz, w lasach czekają  wąwozy lessowe i kredowe ściany. Kazimierz to także unikatowa architektura.. Na szczególną uwagę zasługuje zamek, który pierwotnie spełniał funkcję warowni obronnej, XIII-wieczna baszta, z której można podziwiać panoramę miasta, szereg domów mieszczańskich, takich jak: Kamienica Biała, Kamienica pod św. Mikołajem i Krzysztofem, Kamienica Celejowska. Warto również zajrzeć do Spichlerzy, Kościoła Farny oraz Muzeum Sztuki Złotniczej. Na gości czekają tu liczne kawiarnie, restauracje i galerie.

 

 

 

 

 

Janowiec - malownicza miejscowość z górującym na skarpie zamkiem, który był własnością magnackich rodów Firlejów, Tarłów i Lubomirskich. Oprócz zamku warto odwiedzić dwór barokowy, spichlerz zbożowy.

 

 

 

 

 

 

 

Mięćmierz - nazwa urzędowa części miasta Kazimierza Dolnego położonej nad brzegiem Wisły, 3 km na południowy zachód od centrum Kazimierza Dolnego. Miejscowość utrzymana jest w charakterze skansenu, dzięki pokrytym strzechą, wiekowym chałupom, z których część została tu przeniesiona z innych miejscowości. W samym sercu znajduje się osłonięta gontem studnia, a uwagę przyciąga widoczny z pobliskiej góry Albrechtówki wiatrak kozłowy przeniesiony tu z Bałtowa koło Puław.

 

 

 

 

 

 

Puławy - miasto z kilkuwiekową historią, położone nad Wisłą. Niegdyś ośrodek życia kulturalnego, obecnie ośrodek przemysłowy, naukowy i turystyczny. Pierwsza osada w miejscu obecnych Puław została założona na początku XVI w. i obsługiwała przeprawę przez Wisłę. Puławy były przez ponad 100 lat własnością Czartoryskich. Miejscowość zyskała przydomek Polskie Ateny. Warto zobaczyć tu Pałac Czartoryskich, Park krajobrazowy, Świątynię Sybilli Domek Gotycki, kościół Wniebowzięcia NMP, Altanę Chińską z połowy XVIII wieku.

 

 

 

 

 

Przykładowy program imprezy stacjonarnej na skuterach wodnych nad Zalewem Zemborzyckim:

Dzień 1
- Przyjazd uczestników i zakwaterowanie
- Kolacja w formie grilla lub ogniska
- Czas wolny, możliwość zwiedzania Lublina

Dzień 2
- Śniadanie
- Spotkanie nad Zalew Zemborzycki
- Impreza na wodzie :
                                        + zabawa na skuterach wodnych
                                        + regaty jachtami
                                        + park linowy
                                        + pływanie na nartach wodnych i wakeboardzie na najdłuższym w Europie torze

Dzień 3
- Śniadanie
- Spotkanie biznesowe, szkolenia, konferencje
- Zakończenie imprezy, wyjazd uczestników

 

 

Zalew Zemborzycki  - zbiornik retencyjny na rzece Bystrzycy, położony w granicach administracyjnych Lublina. Wykorzystywany głównie do rekreacji. Zalew Zemborzycki zajmuje obszar ok. 278 ha. Długość linii brzegowej wynosi 12 km. Od końca lat 90. Nad zbiornikiem znajdują się ośrodki turystyczne, kemping, restauracje, rezerwat leśny, siedziby klubów żeglarskich, wyciąg dla narciarzy wodnych.

 

 

 

Dodatkowo oferujemy podczas imprezy stacjonarnej:

Paintball
Strzelanie z łuków, broń pneumatyczna krótka i długa (pistolety CO2, wiatrówki łamane)
Quady dla dorosłych i dzieci

Baner