PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider
Jesteś w: Rejsy > Rezerwacja

REZERWOWANIE

Foto

Przygoda na skuterach wodnych to wspaniała rozrywka dla każdego miłośnika wodnych wrażeń. Całodniowy rejs skuterami liczący około 170 km malowniczą trasą z Łeby do Kołobrzegu. Piaszczyste plaże, urwiste klify i piękne morze ubogacą naszą wycieczkę!


Łeba - jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych na wybrzeżu Polski. Posiada wspaniały mikroklimat, szerokie plaże i unikalne wydmy, które urozmaicają wyprawy skuterami wodnymi. Na zachód od miasta rozciąga się Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami i jeziorami Łebsko i Gardno. Na wschodzie leży jezioro Sarbsko i Rezerwat Przyrody Mierzeja Sarbska. Można tu zobaczyć barokowy kościół z 1683 roku z wieżą szachulcową z XVIII w., pozostałości murów gotyckiego kościoła św. Mikołaja z XIV w., stare domki rybackie nad kanałem portowym i przy głównej ulicy miasta, doświadczalny poligon niemieckiej broni rakietowej Rheintochter z okresu II Wojny Światowej.

Poddąbie - mała wioska tuż nad morzem położona w malowniczym odcinku wybrzeża w połowie odległości pomiędzy Ustką a Rowami. Jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc spędzenia urlopu - szczególnie dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, nieskażoną przyrodę. Położona na skraju Słowińskiego Parku Narodowego oferuje niezapomiane przeżycia.

 


Ustka - niewielkie nadmorskie uzdrowisko na środkowym wybrzeżu. Niepowtarzalne warunki krajobrazowe i mikroklimatyczne sprawiają, że jest ona znakomitym miejscem wypoczynku i zabawy na skuterach wodnych. Są tu dwie plaże, po wschodniej stronie znajduje się silnie rozwinięta sieć lokali usługowych i gastronomicznych. Szczególnie urokliwa jest ustecka spacerowa promenada, podobno jedna z najpiękniejszych w Polsce. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój polecamy plażę zachodnią. Znajduje się tam szeroka piaszczysta plaża, która zaspokoi nawet najbardziej wybrednych amatorów kąpieli morskich i słonecznych.


Mielno - bardzo atrakcyjny rejon na polskim wybrzeżu. Idealny dla miłośników wypraw na skuterach wodnych. Są tu szerokie, piaszczyste plaże, sąsiedztwo pięknego jeziora Jamno i znajdującego się nieopodal miejscowości Łazy jeziora Bukowo, zróżnicowana i bogata roślinność. Wszystko to sprawia, że pobyt staje sie ogromną przyjemnością.

 

 Kołobrzeg - najbardziej malownicze miasto Pomorza Zachodniego o ponad tysiącletniej tradycji, położone po obu stronach rzeki Parsęty, znajdującej ujście w słonych wodach Bałtyku. W ciągu stuleci miasto ulegało wielokrotnym zniszczeniom. Dlatego też zachowały się tylko nieliczne zabytki. Najważniejsze z nich to ratusz, bazylika konkatedralna, kamienica średniowieczna, w której mieści się obecnie Muzeum Oręża Polskiego, Baszta Prochowa, Akademia Rycerska, Reduta Morast.Latem odbywają się w mieście liczne imprezy kulturalne, rekreacyjno - sportowe i rozrywkowe. Do najbardziej znanych należą Międzynarodowe Spotkania z Folklorem, Jarmark Solny.

 

 

 

 

Wyprawa skuterami wodnymi obejmuje:

  • szkolenie z obsługi skuteru wodnego

  • samodzielne prowadzenie skuteru

  • opracowanie programu wyprawy z ciekawą trasy

  • profesjonalną odzież termiczną

  • kamizelki asekuracyjne i kaski

  • ubezpieczenie NNW

  • fotorelację z wyprawy

  • materiał video z przebiegu rejsu

  • transport rzeczy osobistych podczas rejsu

  • transport powrotny na miejsce rozpoczęcia rejsu


Na życzenie klienta dodatkowe atrakcje - narciarstwo wodne, kitesurfing, wakeboarding, parasailing, dmuchany banan, dmuchane koło!

Skutery wodne - wybrzeże Bałtyku: Łeba - Kołobrzeg,
Trasa:

Łeba - Rowy - Poddąbie - Orzechowo - Ustka -  Jarosławiec - Wicie - Darłówko - Dąbki - Dąbkowice - Mielno - Sarbinowo - Ustronie Morskie - Kołobrzeg

Baner