PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider
Jesteś w: Rejsy > Rezerwacja

REZERWOWANIE

Foto

Niezapomniane przeżycia - właśnie to chce zaoferować Państwu nasza wypożyczalnia skuterów wodnych. Włochy są krajem wybitnie górzystym, gdyż na północy rozpościerają się Alpy a przez całą długość półwyspu biegną Apeniny. Skuter wodny w połączeniu z  niezwykłym krajobrazem i śródziemnomorskim klimatem to gwarancja niezapomnianych wrażeń.


Anzio - wraz ze swoimi lidami: Lido delle Sirene, Lido Garda, Lido di Lavinio, Lido dei Pini od zawsze było centrum wypoczynkowo - turystycznym gdzie natura, historia i kultura łączą się w nadzwyczajnej harmonii. Nasza wypożyczalnia skuterów wodnych oferuje także możliwość zwiedzenia archipelagu wysp Ponzy. Miejsce to jest prawdziwym kalejdoskopem atrakcji archeologicznych i przyrodniczych, Ze swoimi skalistymi wybrzeżami, cyplami, przylądkami, plażami isolowanymi oraz kryształowo czystym morzem jest perłą Morza Tyrreńskiego. Wszystko to można dostrzec podczas rejsu skuterem wodnym. Innym miejscem godnym uwagi jest willa i port Nerona. Neron urodził się w Anzio i upodobał sobie tę miejscowość konstrułując tutaj wspaniały port, budowle publiczna oraz wlasną willę. Pomimo że do dzisiejszych czasów nie zachowało się wiele możemy sobie wyobrazić sobie ogrom i wspaniałość tej budowli na bazie pół księżyca z ogrodami, basenami, zbiornikami do hodowli ryb, palestrami, portykami i termami. Podczas rejsu skuterami wodnymi można podziwiać ruiny wysokie na 15 metrów na urwisku opadającym w kierunku morza.

 

Terracina - miasto które odgrywało przez stulecia bardzo ważną rolę. Dochował się tu cały szereg zabytków, z ktorych najcenniejszym jest Bazylika z XII w. Dziś Terracina jest ulubionym miejscem wakacyjnym z piękną, piaszczystą plażą i dobrymi usługami turystycznymi.

Castel Volturno - Nasza wypożyczalnia skuterów wodnych oferuje rejs, w którym jednym z punktów jest miejscowość w regionie Kampania w prowincji Caserta. Położona jest zaledwie 35km. od Caserty - słynnej z największego kompleksu pałacowo - ogrodowego we Włoszech. Znajduje się nad morzem Tyrreńskiem z piaszczystym pasem wybrzeża i pięknymi drzewami piniowymi, które można podziwiać płynąc skuterem wodnym. Miejscowość leży w pobliżu słynnego terenu Campi Flegrei. Jest to obszar o niepowtarzalnym krajobrazie, mający do zaoferowania bardzo wiele odwiedzającym go turystom. Campi Flegrei to piękne położone plaże Baia, Bacoli, Miseno oraz ciepła, czysta woda. Głównym miastem regionu i zarazem dobrą bazą wypadową do zwiedzania regionu jest Pouzzoli. Miejsce pełne uroku i wielu zabytków. Niedaleko znajduje się Świątynia Serfapisa z I w. n.e., która w rzeczywistości była halą targową. Stąd bardzo łatwo dostać się do na wpół wygasłego wulkanu Solfatara. Nie wybucha on od paru tysięcy lat ale podobnie jak w czasach rzymskich stanowi dziś atrakcję turystyczną. Wypoczynek w Castel Volturno polecany jest dla wszystkich spragnionych słońca, włoskiego klimatu i malowniczego krajobrazu. Dzięki naszej wypożyczalni tego wszystkiego doświadczą uczestnicy rejsu skuterami wodnymi.

Neapol - to prawie milionowe miasto, które jest centrum kulturalnym i gospodarczym południowych Włoch, jest ostatnim etapem naszej wyprawy skuterami wodnymi. Neapol jest szczególnie atrakcyjny poprzez swoje malownicze zabytki Palazzo Reale oraz antyczny andegaweński dwór królewski Castel Nuovo. Promenada Caracciolo to obszar przylegający do zatoki, pomiędzy Santa Lucia i Mergellina. Bierze swoją nazwę od postaci znanego admirała neapolitańskiego Franciszka Caracciolo. Mergellina to jeden z najbardziej opiewanych przez artystów placów miasta. Niezapomnianych wspomnień dostarcza kolejka linowa Montesantu, prowadząca do zamku Sant'Elmo i opactwa Certosa di San Martino. Starówka miasta wpisana jest na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Jednak godne największego podziwu są kościoły zamki, pałace, galerie sztuki ale nigdzie indziej nie znajdziemy Narodowego Muzeum Archeologicznego, w którym zgromadzono najcenniejsze znaleziska z Pompejów i Herkulanum, miast zasypanych wulkanicznym popiołem. Miasto słynie z pięknych parków palm, figowców rzeźb i fontann. Zieleń kontrastująca z błękitem ciepłej wody, piaszczyste plaże i wspaniała atmosfera dostarczą niezapomnianych wspomnień na zakończenie wyprawy skuterami wodnymi.

Wyprawa skuterami wodnymi obejmuje:

  • szkolenie z obsługi skuteru wodnego
  • samodzielne prowadzenie skuteru

  • opracowanie programu wyprawy z ciekawą trasy

  • profesjonalną odzież termiczną

  • kamizelki asekuracyjne i kaski

  • ubezpieczenie KL i NNW

  • fotorelację z wyprawy

  • materiał video z przebiegu rejsu

  • transport rzeczy osobistych podczas rejsu

  • transport powrotny na miejsce rozpoczęcia rejsu


Na życzenie klienta dodatkowe atrakcje - narciarstwo wodne, kitesurfing, wakeboarding, parasailing, dmuchany banan, dmuchane koło!

Skutery wodne - Włochy,
Trasa:

Civitavecchia - Fiumicino(okolice Rzymu) - Anzio - San Felice Circeo - Terracina - Gaeta - Castel Volturno - Monte di Procida - Pozzuoli - Neapol

Baner