PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider
Jesteś w: Rejsy > Rezerwacja

REZERWOWANIE

Foto

Wspaniały rejs skuterami wodnymi rzeką Narwią, która płynie siecią rozgałęzionych i łączących się koryt zaczynamy nad Jeziorem Zegrzyńskim i przez Pułtusk, Różan aż do Nowogrodu, gdzie wpływamy na wody Pisy. Wyprawa skuterami kończy się w okolicach Puszczy Piskiej w miejscowości Kozioł. Obie rzeki to niezwykle urokliwe, ale też trudne miejsca z licznymi zakrętami, bagnami, torfowiskami!

Program rejsu:

10.00- szkolenie z obsługi skuteru wodnego i start z Zalewu Zegrzyńskiego
14.00- przerwa i lunch w okolicach XV-wiecznego zamku w Pułtusku
19.00- koniec rejsu w miejscowości KoziołJezioro Zegrzyńskie - sztuczny zbiornik, który obejmuje rozlewisko rzek Narwi i Bugu, stanowi jedno z głównych połączeń Wisły z Jeziorami Mazurskimi. Malownicze wąwozy, plaże, leśne rezerwaty, które są miejscem żerowania różnego rodzaju ptactwa śa urozmaiceniem wypraw skutrami wodnymi.

Pułtusk - miasto na skraju Puszczy Białej z najdłuższym w Europie rynkiem, nazywane kiedyś Wenecją Mazowsza. Posiada malownicze kamieniczki, okazały Zamek na planie podkowy. Miasto oferuje wiele atrakcji- zarówno historycznych, jak i przyrodniczych. Niedaleko Pułtuska znajduje się równie ciekawy Serock.

 

 

 


 

 

 
Różan - miasto położone jest we wschodniej części Wysoczyzny Makowskiej należącej do Niziny Mazowieckiej. Wzmianki o Różanie pochodzą już z XI w., możliwe, że założycielami osady byli Jaćwingowie. Odbywały się tu bitwy wojsk napoleońskich oraz powstań kościuszkowskiego, listopadowego i styczniowego.

Kozioł - wieś nad rzeką Pisą otoczona lasami i łąkami, ciekawe miejsce aktywnego wypoczynku skuterami wodnymi.  Znajdują się tu bunkry z II wojny światowej.

 

 

 

 

 

Wyprawa skuterami wodnymi obejmuje:

  • szkolenie z obsługi skuteru wodnego

  • samodzielne prowadzenie skuteru

  • opracowanie programu wyprawy z ciekawą trasy

  • profesjonalną odzież termiczną

  • kamizelki asekuracyjne i kaski

  • ubezpieczenie NNW

  • fotorelację z wyprawy

  • materiał video z przebiegu rejsu

  • transport rzeczy osobistych podczas rejsu

  • transport powrotny na miejsce rozpoczęcia rejsu


Na życzenie klienta dodatkowe atrakcje - narciarstwo wodne, wakeboarding, parasailing, dmuchany banan, dmuchane koło!

Skutery wodne - rejs Zalew Zegrzyński - Kozioł,
Trasa:

Jezioro Zegrzyńskie - Serock - Pułtusk - Ostrykół Dworski - Różan - Olszowo-Borki - Ostrołęka - Nowogród - Dobry Las - rzeka Pisa - Kozioł

Baner