PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider
Jesteś w: Rejsy > Rezerwacja

REZERWOWANIE

Foto

Spływ raftingowe rzeką Dniestr pomiędzy wysokimi, zalesionymi brzegami, na łonie dzikiej przyrody i absolutnej ciszy stanowi niesamowitą przygodę. Jest to niepowtarzalna okazja by odpocząć od zgiełku współczesnego życia. Wyprawa tego rodzaju może być doskonałym sposobem na aktywne spędzenie czasu w gronie rodziny, znajomych czy podczas wyjazdu integracyjnego.

Miejscem raftingu jest kanion Dniestru - jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Jest on jednocześnie jednym z największych kanionów w Europie z fantastycznymi zakrętami rzeki, stanowiącymi niezwykle malowniczą trasę spływu. Płynąc wzdłuż kanionu podziwiać można zielone wzgórza pokryte lasem na przemian ze skalistymi klifami i stromymi wąwozami. Na zboczach dostrzec można liczne wodospady, jaskinie, klasztory jaskiniowe czy ruiny zamków.

Najpiękniejsza część kanionu zaczyna się po wsi Łuka a kończy się w pobliżu miasta Żaliszczyki. Na uczetników czeka tam bajkowa sceneria w postaci zalesionych, często skalistych i malowniczych brzegów rzeki  Dniestr.

 

 

 

Twierdza w Chocimiu – fortyfikacja w na Ukrainie, usytuowana na wysokim, skalistym brzegu Dniestru w obwodzie czerniowieckim. Budowa fortecy rozpoczęła się w 1325, a prace nad nią trwały do 1380 roku. Budowla zaliczana jest do siedmiu cudów Ukrainy.

Na przestrzeni wieków forteca ta ulegała licznym rozbudowom, a także poddawana wielokrotnym rekonstrukcjom przez nowych właścicieli tych ziem.

Rafting Ukraina - spływ Dniestrem,
Trasa:

Kanion Dniestru: Łuka - Chocim

Baner