PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider

Rejsy motorowodne - luksusowe łodzie

Organizacja rejsy po Wiśle dla firm i osób prywatnych. Nasza oferta to rejsy jachtem motorowym - motorowka po Wiśle oraz skutery wodne. Nasza baza to Kazimierz Dolny ale jesteśmy mobilni i możemy być w każdym miejscu w Polsce. Mamy jacht motorowy, 2 x rib - szybka łódź motorowa, 6 x skutery wodne Yamaha. Zapraszamy na rejsy po Wiśle - wycieczki po Wiśle

Dostępność: Kazimierz Dolny, Lublin, Zegrze, Mazury, Zalew Sulejowski - cała Polska

Stopień trudności: trasa łatwa widokowa

Termin: od maja do końca września

Organizacja imprez firmowych na wodzie www.funwater.pl

 

Niezapomniane rejsy łodzią motorową po ostatniej tak dzikiej rzece we współczesnej Europie. Dolina Wisły zachwyca swoim niepowtarzanym urokiem. Odsypiska, łachy oraz duże skoncentrowanie piaszczystych wysepek sprawiają, że przenosimy się w nieskażony przez cywilizację klimat. Rejs motorówką pozwoli na odkrycie wielu miejsc, które widziane z innej perspektywy wydawałyby się niedostępne.


Rejs po Wiśle to świetny pomysł na imprezy integracyjne i motywacyjne dla firm, lub po prostu miły odpoczynek w gronie współpracowników. Rejs na ekskluzywnej motorówce po okolicach Kazimierza Dolnego zapewni uczucie komfortu i wygody. Czas spędzony na motorówce można uprzyjemnić sobie kieliszkiem dobrego wina lub drinkiem. Rej po Wiśle może okazać się także świetnym prezentem, który dostarczy wielu niezapomnianych chwil Twojemu szefowi lub najlepszemu pracownikowi. Niezapomniane chwile stać się mogą tematem rozmów, które z pewnością przyczynią się do rozładowania napięcia podczas pracy oraz poprawią relacje w całej strukturze firmy.

Wycieczka na łodzi motorowej to także okazja do obejrzenia malowniczego Kazimierza Dolnego. Nad brzegami Wisły rozciągają się piękne kamienice, pokryte charakterystycznymi czerwonymi dachówkami. Ten niezwykły klimat pozwala odkryć to, co na ogół wydaje się banalne. Nad brzegami rzeki widać nie tylko ogromne ilości spacerujących turystów ale także okolicznych artystów. Pełno tu malarzy, rzeźbiarzy oraz gospodyń domowych sprzedających koronkowe dzieła sztuki. Na rynku, wśród straganów znaleźć można wiele bibelotów i pamiątek, oraz jakże popularnego w Kazimierzu Dolnym - koguta z ciasta.

Organizujemy rejsy godzinne, kilkugodzinne, jednodniowe lub dwudniowe, w zależności od preferencji klientów. Proponowane trasy rejsu konsultowane są z klientami, aby jak najbardziej trafić w potrzeby i oczekiwania. Zapewniamy świetną zabawę oraz bezpieczeństwo podczas całego rejsu. Dla miłośników sportów ekstremalnych mamy specjalne propozycje łączące w sobie wiele atrakcji:Dodatkowo proponujemy:

  • jazdę na skuterach wodnych
     
  • parasailing
     
  • motolotnię
     
  • R.I.B.
Baner