PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider

Skutery wodne - Hiszpania

Skutery wodne - Hiszpania

Barcelona, Walencja. Nasza wypożyczalnia skuterów wodnych ma do zaoferowania rejs wzdłuż wybrzeża słonecznej Hiszpanii. Wspaniały krajobraz, błękit wody, śródziemnomorski klimat dostarczą wiele wspomnień i niezapomnianych przeżyć.

Barcelona - Początkiem rejsu organizowanego przez naszą wypożyczalnię skuterów wodnych jest Barcelona, miasto nazywane Stolicą Katalonii, położone w południowo - wschodniej części Hiszpanii, tuż nad Morzem Śródziemnym. Niezaliczone zabytki sztuki gotyckiej, wspaniałe muzea, charakterystyczne i oryginalne budowle tworzą niepowtarzalny klimat tego miasta. Do tych zalet dodać można także bardzo dobrą kuchnię oraz możliwość uczestniczenia w licznych świętach. Dzięki temu Barcelona staje się rajem dla turystów. Miejscami wartymi zobaczenia jest tu Ramblas. Każdy kto chociaż raz był w Barcelonie i przechadzał się tą ulicą, zapamięta jej urok na wiele lat. Jest to zarazem wizerunek tego miasta, a także jego serce w ktorym ciągle coś się dzieje. Barcelona to zarazem jeden z większych portów Morza Śródziemnego. W porcie zacumowana jest replika okrętu Krzysztofa Kolumba a w nim muzeum, w którym można podziwiać m.in. mapy nawigacyjne, modele statków oraz atlas z 1493r. którym posługiwał się Amerigo Vespucci. Barcelona to także liczne parki m.in. Park Ciutadella, jedno z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców ale też nowoczesne Montjuic, czyli wzgórze na którym znajdują się główne tereny igrzysk olimpijskich, obiekty sportowe jak Camp Nou czy także wzgórze Tibidago z parkiem rozrywki. Ta niezwykła okolica, błękitna woda i wyjątkowy klimat sprawią, że uczestnicy wyprawy skuterami wodnymi zyskają wiele magicznych wspomnień.
Tarragona
- to miasto we wschodniej części Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Miasto ma długą i ciekawą historię. Powstało wiele tysięcy lat przed naszą erą. W tarragonie można znaleźć wiele wspaniałych zabytków z różnych okresów historycznych. Przede wszystkim zabytki z czasów rzymskich, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.  Tarragona jest miastem dobrze przystosowanym dla turystyki, oprócz zabytków znajduje się tu wiele hoteli i przepiękna plaża. Płynąc skuterem wodnym można podziwiać w całej okazałości piękno tego miasta oraz malowniczą okolicę, która zachwyci każdego uczestnika rejsu.

 

 

 

 


 Valencia
- jest naszym docelowym punktem w wyprawie skuterami wodnymi. Walencja jest trzecim, zarówno pod względem wielkości jak i ilości mieszkańców miastem Hiszpanii. Położona jest na wschodnim wybrzeżu morza Śródziemnego, w południowej części. Właśnie dzięki temu mieszkańcy tego uroczego zakątka cieszą się słońcem cały rok. Miasto zostało założone w 138r. p.n.e. Stąd liczne atrakcje dla zwiedzających.  4 lata temu powstała nowoczesna część miasta. Znajduje się tam muzeum techniki, oceanarium, planetarium oraz muzeum sztuki. Miasto położone jest nad rzeką Turią, która biegnie za miastem. Na tym terenie zdecydowano się stworzyć park ale znajduje się tam także Muzeum Muzyki. Walencja jest idealnym miejscem do zakończenia naszego rejsu skuterami wodnymi. Ciepły klimat, błekitna wodna, wspaniałe plaże, wiele atrakcji, niezwykłe wina i smaczne jedzenie a do tego skuter wodny. Wszystko to dostarczy wiele niezapomnianych przeżyć.

 

Wyprawa skuterami wodnymi obejmuje:

  • szkolenie z obsługi skuteru wodnego
  • samodzielne prowadzenie skuteru

  • opracowanie programu wyprawy z ciekawą trasy

  • profesjonalną odzież termiczną

  • kamizelki asekuracyjne i kaski

  • ubezpieczenie KL i NNW

  • fotorelację z wyprawy

  • materiał video z przebiegu rejsu

  • transport rzeczy osobistych podczas rejsu

  • transport powrotny na miejsce rozpoczęcia rejsu


Na życzenie klienta dodatkowe atrakcje - narciarstwo wodne, kitesurfing, wakeboarding, parasailing, dmuchany banan, dmuchane koło!

Zamawiam

Baner