PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider

Paintball

Paintball stanowi doskonały, dość niekonwencjonalny sposób integracji zespołu, wpływający na wzrost zaangażowania pracowników w sprawy firmy. To aktywny wypoczynek w duchu sportowej rywalizacji i świetna, relaksująca zabawa. Taka forma imprezy firmowej to niesamowita przygoda, w której liczy się nie tylko tężyzna fizyczna, ale i sprawność umysłowa: zdolność logicznego myślenia czy umiejętność budowania strategii. Choć ta impreza plenerowa odbywa się w duchu drużynowej współpracy, jest to też doskonały test na sprawdzenie samego siebie.

Lokalizacja: Kazimierz Dolny, Janowiec, Nałęczów, Roztocze, Lublin, Janów Lubelski i inne
Termin: wiosna - jesień

Paintball to militarna gra strategiczna, podczas której pozorowana walka pomiędzy dwiema drużynami dostarcza uczestnikom intensywnych przeżyć. Członkowie teamów, umundurowani i uzbrojeni w pneumatyczne karabinki wypełnione żelatynowymi kulkami z farbą, nie celują do statycznego celu, a do swoich kolegów z pracy, którzy nagle stają się realnymi wrogami i których trzeba bezlitośnie wyeliminować. Wzrost adrenaliny gwarantowany!


Jako doświadczony organizator imprez zapewniamy Państwu fachową obsługę, gwarancję bezpieczeństwa i profesjonalne zaplecze techniczne. Posiadamy ponad 100 kompletów broni, możemy umundurować i przeprowadzić grę dla grup do 300 osób - zawodnicy otrzymują od nas markery, kombinezony ochronno-kamuflujące oraz maski na twarz.

Baner