PRZYGODA NA WODZIE
WATEREVENT.PL

slider slider slider slider slider

Canyoning i zajęcia linowe w kraju i za granicą dla firm

Canyoning - Dzikie, górskie strumienie, potoki, wodospady, rynny skalne i jaskinie. Pokonaj je przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. W zależności od przeszkody i formy terenu, możemy spływać, skakać z wysokości, zjeżdżać na linie i nurkować. W przygodzie uczestniczyć można indywidualnie jak i grupowo.

Canyoning - jako dodatek podczas organizacji imprez firmowych extreme - rafting, hydrospeed. Gwarantujemy emocje i wysoką dawkę adrenaliny.

Termin: kwiecień - październik
Ilość osób: min 1 max. 300 - podział na grupy
Nasze polecane lokalizacje Polska: Krościenko
Nasze spoty zagranicą: Chorwacja, Słowenia, Czarnogóra,Austria, Czechy inne
Nasz sprzęt: ponad 40 uprzęży alpinistycznych, pianki, kaski, kamizelki, sprzęt alpinistyczny
Imprezy dla firm: Canyoning proponujemy jako atrakcję głowną lub jako atrakcję dodatkową podczas naszych wypraw np. kamperami www.kampery.pl

 

Canyoning to ekstremalna forma rekreacji mająca na celu pokonywanie rwącej rzeki. Wędrówka odbywa się często wąwozami górskimi, po drodze należy sobie poradzić z różnymi napotkanymi przeszkodami takimi jak wodospady, progi wodne, ciasne przesmyki, przełomy czy jaskinie.

Uprawianie tego rodzaju sportu wymaga umiejętności pływania, siły fizycznej, ale także odwagi, odporności psychicznej i zapanopwania nad lękiem wysokości.
 
Wyprawy takie gwarantują dużą dawkę adrenaliny, wiele niezapomnianych przeżyć i wspomnień. Trasy są dopasowane do umiejętności uczestnika dlatego tego rodzaju aktywny wypoczynek jest polecany wielu osobom. 
 
 
 
 
W Polsce można spróbować swoich sił w okolicach Szklarskiej Poręby, w Tatrach na wodospadzie Siklawa oraz w okolicach Międzygórza na rzece Wilczce.

Jednak dla entuzjastów canyoningu proponujemy wyjazdy poza granice kraju np: Austria, Włochy czy Francja.

Baner